Ebru Şendeniz

Sayfalar

22.5.10

FOREVER AUDREY....

başına taktığı küçük  eşarpları,uzun ağızlığının ucundaki sigarası ki bence sigaranın eline en çok yakıştığı kadındır:)),güneş gözlükleri,ince ve zarif boynu ,silüeti ile bence dünyanın başına gelen en güzel şey di:))belkide bu denli zarif oluşunda  aldığı bale eğitiminin de payı vardır...her ne kadar hocası ona hiçbir zaman iyi bir balerin olamayacağını söylesede(iyiki söylemiş)....
ve son olarak dünya üzerinde guzelligin sırlarını en guzel anlatan kadın.-saclarinizin guzel olmasi icin hergun cocugun parmaklarinin arasından gecmesine izin verin.


-güzel dudaklar icin nazik seyler soyleyin


-guzel gozler icin insanlarin icinde hep iyilik arayin


-guzel bir vücut icin yiyeceklerinizi basklarıyla paylasın


-bir kadini guzel yapan ne vücudu ne giyimi ne de yüzünün seklidir. önemli olan gözleridir. cunku insanın icinin güzelligi gözlerine yansır.


-bir kadının guzelligi yasadigi yıllarca artar.....

bayıldımmm:)))

20.5.10

fermuar zamanı:))

bu ara aksesuardan ayakkabılara  kıyafetlerden çantalara kadar fermuar kullanımını heryerde görmek mümkün:))çokta hoş olabiliyor... hatta daha önce sevgili  (DID DANS LA MODE)didem'in  de fermuar kullanarak yaptığı taçları  görmüştüm...mücevher sektöründe ise bu detay son birkaç yıldır yüzük ve bilekliklerde sıkça kullanılıyor çok ta güzel oluyor bu ciciler ise çok çok hoşuma gitti ..ayrıca hiçbir işlem uygulanmamış halide gayet başarılı:))

tattoo socks:))

bu çorapları etsy'de gezinirken gördüm..düşünce çok hoşuma gitti..daha önce bunların kol için olanlarından görmüştüm ama tam bu havada bir çorap ilk defa gördüm:))http://www.etsy.com

18.5.10

neşeli adımlar:))

hepsi birbirinden güzel cıvıl cıvıl papikler:))aaah bide burda satılsalar:))www.irregularchoice.com

bi dövmem olsa o da hemen olsa:))

30 yaşımdayım ve yaklaşık 15 yaşımdan beri bi dövme istiyorum buda ömrümün 15 senesi demek....sürekli çeşitli sebeplerden bu isteğimi gerçekleştiremedim... başta kendi kararsızlığım:))olmak üzere şimdi de eşimin  tepkisi yüzünden hep erteledim:))ama yaklaşık 2 ay önce ablamın kendisine doğum günü hediyesi güzel bir kuş dövmesi yaptırması sonucu bu istek şimdi daha da alevlendi:))kuş istiyorum ben kuş dövmesi:))

çiçek tutkusu:))

hepsi birbirinden güzel ama gelin çiçeğine bayıldım:))

17.5.10

boş kitap....


bu defterlere bayıldım ....benim olsalar  yazılar yazsam ,karalamalar yapsam:))))onu boş bir defterden kendi kitabıma dönüştürsem:)))

gözlük deyip geçmeyiniz!!!

Tasarımları Kerın Rose tarafından yapılan A-Morır , ağırlıklı olarak gözlük ve aksesuarlar'larıyla öne çıkıyor..henüz çok genç olan marka 2008 yılında kerın rose tarafından kurulmuş... tasarımları en sık kullanıp en çok yakıştıranlar ise Rihanna, Lady GaGa, Mariah Carey, Katy Perry, Snoop Dogg, Fergie ve Estelle...oldukça sıradışı ama çok eğlencelilier:))http://a-morir.com

en mutlu günü işaretle:))

swatch'ın tarihli yüzüklerinden sonra internette gezinirken bulduğum bu tarihli bilekliklere bayıldım nasıl ama??

16.5.10

aranızda bunları hatırlayanlar varmı??:))

daha fazlası için sunay akın'ın girişimleriyle göztepe'de açılan oyuncak müzesini gezmenizi öneriyorum:))))